Вітаємо з Днем вчителя!

Дата: 04.10.2019 09:09

З безлічі професій на Землі – Вчитель є найвідданіша та найблагородніша. Саме ця професія є покликом душі.

Працівники освіти! Від щирого серця хочемо сказати вам СПАСИБІ!  Спасибі за наших дітей, за вашу безцінну працю і вірні старання, за добре серце і щирість душі, за наполегливу боротьбу з дрімучим лісом незнань і за ваш оптимізм. Ви допомагаєте не тільки дізнаватися щось нове і важливе, а й вселяєте міцну віру і світлу надію, завжди можете дати вірну пораду і підтримати добрим словом. Бажаємо вам довгих років успішної діяльності, доброї долі в житті й міцного здоров’я.

Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих дитячих оченят, палите, як хмиз, нерви,  і все ж ведете дітвору на вищі сходинки пізнання.

Дорогі вчителі! Нехай у Ваших оселях завжди панує злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, у засіках – достаток. А нелегка педагогічна нива колоситься  рясним урожаєм людської вдячності. За покликом серця ви обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професію – вчити дітей. Це не просто наша робота, це стиль життя. Тож бажаємо вам незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!  Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!