Голова ОТГ відвідав форум регіонів

Дата: 07.10.2019 11:29

Фото без описуСергій Мельник – голова Вільшанської об’єднаної територіальної громади – 4 жовтня взяв участь у пленарному засіданні Другого Форуму регіонів, яке проходило у приміщенні Житомирського драмтеатру. Нагадуємо, що ІІ Форум регіонів відбувся за участю президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.
 У ході засідання представники різних областей обох країн зачитували доповіді. Президенти після тривалої бесіди та обговорень певних проблем обох країн підписали низку договорів про співдружність та такі, що стосувалися галузей господарства різних регіонів. Йшла мова про українські землі – наголосивши, що вони є інструментом держави.
  Відвідавши масштабний форум, Сергій Мельник поділився враженнями із колективом Вільшанської сільської ради в адміністративному центрі громади.