У Вільшанці збільшили кількість колодязів

Дата: 18.10.2019 17:51

Приміщення Вільшанської сільської ради досі не мало прямого водопостачання, тому було прийнято рішення копати криницю на території. Нині тривають ремонтні роботи з облаштування вбиральні у приміщенні сільської ради, тому питання водопідведення у будівлю стало нагальним.

Попередньо обрано послугу однієї із фірм м. Житомира. З прибуттям спеціальної техніки для видобування підземних вод, розпочались роботи. За півтора дня техніка дісталась води. На облаштування нового колодязя використано 13 бетонних кілець, 4 з яких уже наповненні водою. Глибина криниці сягає майже 9 метрів.

Ідентичну роботу провели на території Вільшанського ліцею. Комунальний заклад уже має одну криницю, проте для масових потреб ліцею її не вистачає. Сільський голова вважає, що додатковий колодязь – просте розв'язання питання водопостачання для навчального закладу.