Учні Вільшанського ліцею за період осінніх канікул відвідали екскурсії

Дата: 02.11.2019 21:38

Під час канікул дирекція КЗ Вільшанський ліцей організувала для своїх вихованців дві тематичні екскурсії. Для учнів 5-го класу класні керівники двох паралельних класів Тетяна Леонтіївна Білозор та Любов Сергіївна Коцюба влаштували поїздку до Житомирського музею народних ремесел "Ремісничий двір". Екскурсія дітей вразила цікавістю. По приїзду, автобус із дітьми зустрів директор і засновник музею, провів досить змістовну екскурсію спочатку на вулиці, а потім у приміщенні. Діти ознайомились з експонатами. Це велика пилорама, привезена зі смт Ємільчине (виготовлена у Відні у XVIII ст.), паровий двигун, давній інструмент теслі, коваля, бондаря та інших ремісників. Показали музичні інструменти, виготовлені Житомирською музичною фабрикою, перші радіоприймачі, програвачі, патефони та багато іншого. А найбільше дітям сподобалися зали, у яких зібрані дитячі іграшки минулого століття, та антикварна крамниця. Тут учні багато фотографувались на згадку, а також приміряли різні старовинні речі. З масою приємних вражень діти повертались додому.

На пізнавальну екскурсію до Києва поїхали учні 10-го класу разом із класним керівником Оксаною Володимирівною Пацановською та батьками О.А. Ліхтанською та О.А. Ліхтанською. Старшокласники відвідали інноваційний музей становлення української історії. Тут вони мали змогу оглянути різні експонати, статуї відомих постатей історії України, зробити фото на пам’ять. Після екскурсії учні з вчителями прогулялись вулицями столиці. Десятикласники отримали силу вражень від побаченого,  за що дякують директору ліцею І.І.Гопкалу, класному керівнику та спонсорам О.Мельнику, Ю.Стецюку, О.Ткачуку. Такі канікули запам’ятаються учням.