Апарат сільської ради відкритий для нових знань

Дата: 06.11.2019 17:29

Фото без описуПрацівники сільської ради не обходять осторонь навчань, пов’язаних з їхньою сферою роботи, мало того, вони завжди готові здобувати нові знання та ділитись ними з колегами.

Колектив Вільшанської сільської ради у своєму адміністративному центрі нараховує понад 30 осіб. Це керівники відділів, спеціалісти та фахівці. Усі вони знають свою роботу, проте вважають, що немає меж для удосконалення. Центр розвитку місцевого самоврядування, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласна рада та інші обласні центри пропонують змістовні та інформаційні збори, семінари, тренінги для працівників ОТГ. Їх метою є перш за все підвищення кваліфікації з окремих професійних питань працівників. З такими намірами минулими тижнями відвідала семінар-артвиставку керівник відділу соціального захисту та у справах дітей Мирослава Скоржепа. В інформативному тренінгу для налагодження ефективних механізмів залучення громадян через механізм бюджету участі взяла участь спеціаліст з комунікацій Ірина Сімашко.

Керівництво сільської ради практикує метод, який має на меті обговорення з колективом інформації, висловлення особистого враження від семінару (тренінгу, зборів тощо), поділ думки та загальне бачення теми.