Відбулись учнівські змагання  з волейболу

Дата: 07.11.2019 20:02

07 листопада на базі Карповецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулися змагання з волейболу між учнями закладів освіти Вільшанської громади. Участь взяли три команди юнаків Трощанської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ «Вільшанський ліцей» та Карповецької ЗОШ І-ІІІст., а також дві команди дівчат Трощанської школи та Вільшанського ліцею.
  Протягом дня учнівські команди змагалися в ігрових матчах, за якими слідкував суддя. Перші місця вибороли команда хлопців КЗ «Вільшанський ліцей» та команда дівчат Трощанської ЗОШ. Переможців та учасників нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради.
  Спортивні змагання проводять з метою формування здорового способу життя, пропаганди фізичної культури та спорту серед учнів шкіл громади, а також виявлення кращих команд і спортсменів для участі у районних змаганнях.