Запитали у губернатора про майбутнє ОТГ

Дата: 19.11.2019 20:50

Сьогодні під час візиту голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка до Чуднівської районної ради голова Вільшанської ОТГ Сергій Мельник скористався можливістю розвіяти міф та уточнити інформацію, яка непокоїть не лише керівника громади, а й багатьох її жителів. Стосується децентралізації, а саме, чи залишиться Вільшанська громада самостійною, чи відбудеться приєднання до Чуднівської ОТГ. На своїй сторінці у мережі фейсбук Віталій Бунечко спростував дану інформацію та запевнив, що вона не відповідає дійсності, оскільки наразі триває кінцевий етап розробки Перспективного плану формування територій громад.   Крайній термін його дослідження та опрацювання – 29 листопада, тоді й стане відомо точну інформацію з цього приводу.