З днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2019 09:41

Фото без опису Шановні працівники місцевого самоврядування та їх депутати! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ви сумлінно працюєте на благо розвитку нашої Вільшанської об’єднаної громади та прагнете розквіту свого рідного краю. Ви представники інтересів громади, саме на вас покладено велику відповідальність, яка невпинно зростає разом із проведенням у нашій країні процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад. Шановні колеги! Щиро бажаємо вам професійної стійкості та витримки, здоров’я, наснаги, оптимізму, звершення планів та втілення їх у житті, а також віри у власні сили.
   Нехай подальші зусилля у спільній справі сприяють розвитку Вільшанської ОТГ, відродженню її сіл та зміцнення авторитету як на обласному рівні, так і на Всеукраїнському!
   Дякуємо жителям громади за довіру! Ми разом збудуємо її міцною!