Привітали з прийдешніми новорічними святами

Дата: 30.12.2019 13:53

Перед новорічними святами творчий колектив Вільшанської сільської ради згуртувалися святковою піснею, одягнули колоритні костюми і відправилися вітати громаду з прийдешнім Новим роком 2020.

Є гарною традицією вітати добрих людей з новорічними святами щедрівками та колядками. Так зібралися найбільш голосисті та веселі знавці народної новорічної пісні із завзятої команди Вільшанської сільської ради.  Трішки осучаснивши традиції, колектив вирушив із святковими піснями та щирими вітаннями у гості до підприємств ОТГ. Першим привітали керівника громади.

Творчий колектив зарядився позитивом на весь прийдешній рік, подарували тепло та гарний настрій господарям підприємств.

А тим часом і сільська рада приймала вітання від творчих колективів сіл громади. Святковими піснями привітали учні Галіївської загальноосвітньої школи разом із музичним педагогом Савелієм Григоровичем Лещенком та  колектив Бейзимівського старостинського округу.

Для всіх це було не лише традиційне вітання, але й можливість провести час в теплій та дружній атмосфері.

Колектив Вільшанської сільської ради щиросердно вітає усіх жителів громади та її гостей із прийдешнім Новим 2020-им роком! Миру всім нам, прихильної долі, добра в серцях та щирості в душі!