Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2020 22:08

Ось і настав Святвечір. Пора, коли засвічується на небі перша вечірня зоря, з якою відступають всі образи. Цей час варто провести у колі найрідніших, посмакувати медової куті та забажати здоров’я та добробуту на весь новий рік. У цей день ми чекаємо народження Ісуса та віримо, що разом з ним народиться надія на краще, зміниться щось у цьому світі, та й сам світ зміниться.
  З великим Різдвом вас! Нехай чудове світло першої вечірньої зорі зберігає вас на всіх життєвих дорогах, дарує щастя та радість. Щиросердно бажаємо спокою та злагоди у кожному домі, взаєморозуміння, достатку, кохання, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях та міцного здоров'я!  Повсякчас нехай оберігає вас Бог та наповнює ваші серця добром, щирістю та  благодаттю!  Нехай це Різдво буде найяскравішим у житті кожного! Зі святом вас, дорогі жителі та гості громади!

Нехай у це свято замовкне вся зброя і тільки феєрверки та зорі сяятимуть у небі.
Благослови нам, Боже, Україну новий рік прожити в мирі!