Учні ліцею відвідали екскурсію у Житомирі

Дата: 22.01.2020 13:10

Під час канікул учні 6 і 7 класів Вільшанського ліцею відвідали навчальну та пізнавальну екскурсію у м. Житомир. Учні разом із класними керівниками Зоєю Станіславівною Якубівською та Галиною Василівною Залівіною відвідали народний музей історії ремесел "Ремісничий двір", де знайомились з культурою та історією рідного краю. Після пізнавальної екскурсії подалися  за розвагами до ТРЦ "Глобал". Тут учні відвідали сеанс фільму, покаталися на ковзанах на катку «Глобал ІCE» та повеселились на «Острові розваг».

Діти провели час із задоволенням. Окрім класних керівників, дітей супроводжували бібліотекар ліцею Лілія Василівна Черниш та мама 7- класниці  Віра Павлівна Сачук. Дякуємо Вільшанській сільській раді за організацію безпечного підвезення учнів, а також водієві шкільного автобуса Віктору Адамовичу Тартасюку.