На сесії Маловолицької сільської ради дискутували про приєднання до Вільшанської ОТГ
У селі Мала Волиця сьогодні відбулась особлива та вирішальна сесія, де обговорювали подальшу долю сільської ради. Тема – децентралізація. Вирішували у негайному порядку до кого приєднуватись. Нагадуємо, що підходить крайній термін добровільного об’єднання населених пунктів у громади. Нині Маловолицька сільська рада рішуче задумалась про майбутнє. Голова сільради Майя Анатоліївна Гонишнюк запросила на сесію небайдужих до майбутнього свого краю жителів села М.Волиця та Дібрівка, яке також входить до Маловолицької сільської ради. Чекали з нетерпінням головного гостя – голову Вільшанської громади. Сергій Мельник, взявши слово, пояснив ситуацію, що склалася у сільській раді Малої Волиці та висловив своє бачення. До речі, відповідно перспективному плану формуванню територій громад Житомирської області, Маловолицька сільська рада разом із с.Дібрівка мають ввійти до Краснопільської ОТГ.
Дискутували довго. Мали різні думки щодо приєднання: і до Чуднівської ОТГ, і до Вільшанської, і, навіть, до вигаданої одним із присутніх Іванопільської ОТГ. Проте по завершенню сесії, депутати прийняли рішення про приєднання території сільської ради М.Волиці до Вільшанської ОТГ. Вчасно подавши рішення до облдержадміністрації про волевиявлення, тепер чекають висновку. До Вільшанської сільської ради також подано рішення сесії про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади Маловолицької сільської ради (сіл Мала Волиця та Дібрівка) до Вільшанської сільської ради.