Проведено змагання з баскетболу

Дата: 06.02.2020 14:55

6 лютого на базі Трощанської школи відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків та дівчат із Вільшанського ліцею, Карповецької та Трощанської ЗОШ.

Першими зіграли команди юнаків.  У результаті нелегких ігор, переможне місце виборола Трощанська ЗОШ, друге місце – КЗ «Вільшанський ліцей» та третє місце – Карповецька ЗОШ.

Найбільш захопливими були ігри команд дівчат. Суддя змагань Валерій Тартасюк – чесно й справедливо слідкував за грою. У підсумку, здолавши всю змагальну дистанцію без жодної поразки, перемогу святкувала команда дівчат Трощанської ЗОШ. Друге місце – виборов Вільшанського ліцей, третє – Карповецька ЗОШ.

Командам вручено грамоти Вільшанської сільської ради, переможці отримали подарунки - баскетбольні м'ячі.

Спортивні ігрові змагання – це гарна нагода для учнів проявити фізичні навички, морально-вольові риси, витривалість та спритність.

Вітання переможцям та учасникам! Бажаємо нових звершень!