Яке майбутнє Вільшанської ОТГ?

Дата: 07.02.2020 11:58

На етапі процесу об’єднання і формування спроможних громад особливого резонансу набувало питання про продовження або припинення дії Вільшанської ОТГ. Радує, що людям не однаково, якою буде доля їхніх сіл.

Протягом тижня Управління з питань адмін устрою та організаційної роботи Житомирської ОДА доклало максимальних зусиль, щоб у короткий термін внести зміни та врахувати усі зауваження Мінрегіону щодо карти майбутнього розвитку об’єднаних територіальних громад.

Під час процесу доопрацювання карти Сергій Мельник особливо переймався за долю своєї громади, про це свідчать часті візити до Житомирської ОДА та постійні переговори. Нелегко, але наполегливо існування Вільшанської ОТГ відвойовано! 5 лютого процес формування територій громад Житомирщини  остаточно закінчився.

Результат такий: Вільшанська ОТГ діє і діятиме надалі, але тепер із новими – ширшими – межами. Кінцевий проект Перспективного плану демонструє приєднання до Вільшанської громади територій сіл Подолянці, Волосівка та Кілки (Кілківська сільська рада) та межі Маловолицької сільської ради (разом із с.Дібрівка).