Свято успіху у Вільшанському ліцеї

Дата: 26.02.2020 16:46

Учні Вільшанського ліцею  мають активну життєву позицію, вміють досягати в житті  своєї мети, працювати над собою, творити та не цуратися науки. Вся наша дружна  шкільна родина щиро радіє як малим, так і великим успіхам  кожного.

Нещодавно у Вільшанському ліцеї традиційно проведено «Свято успіху» під девізом «Успіх не шукатиме тебе, ти сам мусиш його знайти!», на якому відзначили кращих учнів у різних напрямках діяльності.

На базі Чуднівського ліцею проходили олімпіади з основ наук. Цього року 18 учнів Вільшанського ліцею зайняли 38 призових місць, а саме:

І місце – 9,

ІІ місце – 16,

ІІІ місце – 13.

Найбільше перемог на рахунку у Данила Стаценка, Юлії Павлової, Анастасії Савчук та Віктора Тагієва. На святі відбулася церемонія  нагородження призерів районних та обласних олімпіад та конкурсів, серед них учениця 3-А класу Злата Скаскова, учениця 6 класу Анна Іщук, учениця 7 класу Діана Самчик, учениця 8 класу марина Свиридюк, учениця 9 класу Катерина Лещук, учень 9 класу Антон Штах, учні 10 класу  Тетяна Ліхтанська, Аліна Стецюк, Андрій Мельничук, Богдан Момот, Катерина Ліхтанська, Михайло Журбій, учні 11 класу Ярослав Каранюк, Анастасія Кобчик.

Найкращими спортсменами  нашого ліцею є: Ярослав Каранюк, Владислав Олійник, Андрій Яковець, Олександр Ткачук, Іван Алексійчук, Олег Кононович, Руслан Нестеровський, Артем Бондар, Богдан Хомич, Антон Штах, Володимир Косенко, Володимир Погорецький, Олександр Бардунов, Богдан Скрипник, Владислав Фурманчук, Марина Очередько, Єлизавета Яковець, Анастасія Кобчик, Ірина Толубінська, Катерина Шелест, Вероніка Стецюк, Іванка Бондаренко, Анастасія Улановська, Марія Мелікова та Ольга Шелест.

Ліцей має своїх поетів. Вперше прочитала власний вірш Злата Скаскова, присутні з великою цікавістю слухали гуморески від Данила Стаценка.

Традиційно на заході відзначають дітей, які жодного дня не пропустили навчання у школі. Це Іванка Микитюк,  Ілона Коваль, Лія Щербакова, Іван Онищук, Владислав Толубінський, Юрій Коваль, Ірина Толубінська, Максим Дармограй, Вікторія Сачук, Катерина Хитрич, Богдана Галанзовська, Владислав Фурманчук.

Підбито підсумки у змаганнях між класами. Найуспішнішим у навчанні визнано 5-Б клас (класний керівник Любов Коцюба). Найзразковішим у поведінці – 11 клас (класний керівник Раїса Климчук).

Директор ліцею Ігор Гопкало вручив грамоти переможцям олімпіад, за гарну підготовку учнів оголосив подяку Оксані Пацановській, Тетяні Білозор, Галині Залівіній, Інні Каранюк, Оксані Ліхтанській, Олександру Тичинському, Оксані Алексійчук, Олені Ліхтанській та Олександру Янику.Фото без опису

Ліцей пишається своїми вихованцями: здібні й ерудовані, творчі та завзяті, спортивні й витривалі учні – багатство навчального закладу.  Школярі завзяті не лише у навчанні, спорті й творчості, а й в позакласній роботі. Активними учасниками стали учні по збору коштів для облаштування відпочинкової зони у ліцеї.

Свято успіху та визнання присвячується зразковим учням. До того ж це гарна нагода залучити інших учнів до дотримання внутрішнього розпорядку ліцею. Змістовне та цікаве свято підготувала педагог-організатор Вільшанського ліцею Олена Левик.