Засідання сільської ради пройшло у новому кабінеті

Дата: 28.02.2020 15:08

Майже одночасно у грудні минулого року розпочались ремонтні роботи з облаштування зали засідань та додатковий кабінет для видачі довідок на першому поверсі приміщення сільської ради. Це два сучасні OpenSpаce (відкритого типу) кабінети. Рішення про облаштування окремого кабінету на першому поверсі приміщення було доречним, оскільки це полегшить певним категоріям жителів громади отримати потрібну довідку, консультацію або допомогу без додаткових зусиль. Новий кабінет запрацював напередодні нового 2020 року. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Любов Фіщук та спеціаліст відділу «Спеціалісти ради» Валетина Чириця зручно розмістилися тут.

Приміщення сільської ради досі не мало відповідного місця для проведення засідань та різного характеру зборів. Тому облаштування такої зали стало нагальним. Провівши ремонт та закупивши зручні офісні меблі, сьогодні уперше тут проведено засідання сесії VII скликання. Свіжофарбовані стіни зали прикрашає куточок державної символіки.