Виховний захід від спеціалістів відділу соціального захисту та у справах дітей

Дата: 28.02.2020 16:15

26 лютого спеціалісти відділу соціального захисту та у справах дітей Вільшанської сільської ради Мирослава Скоржепа та Мирослава Микитюк провели превентивно-виховний захід з учнями 5 та 6 класів Галіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школярам вкотре роз’яснено про права, гарантовані їм Конвенцією ООН «Про права дитини» та українським законодавством, у формі діалогу та гри та уважність і кмітливість. Та головну увагу під час заходу було зосереджено на правилах поведінки учнів та їх обов’язках. Також діти дізнались про види відповідальності, яку можуть понести неповнолітні та їх батьки (законні представники) за вчинення протиправних дій. Наостанок учні пообіцяли не лише користуватись наданими їм правами, а й виконувати свої обов’язки та не порушувати прав інших, тобто бути відповідальними громадянами незалежної європейської України. Для проведення змістовного дозвілля дітям вручено веселі настільні ігри.