У ліцеї пройшов захід, де відзначили талановитих учнів ОТГ

Дата: 02.03.2020 15:25

Цими днями у Вільшанському ліцеї пройшла творча година «Вернісаж особистостей», на якій відзначали обдарованих учнів шкіл Вільшанської ОТГ. Це захід на честь тих, хто неодноразово брав участь у шкільних, районних та обласних змаганнях та конкурсах серед учнівської молоді: Анастасія Борейко та Владислав Борейко – учні Галіївської ЗОШ; Сніжана Зароднюк та Марія Броварник – учениниці Трощанської ЗОШ; Едуард Вишинський – учень Карповецької школи; Данило Стаценко, Юлія Павлова, Злата Скаскова, Богдан Момот та Тетяна Ліхтанська – учні Вільшанського ліцею.

Також на творчій годині присутні були керівники талановитих особистостей, які підготували юних обдарувань. Усі педагоги Вільшанської ОТГ акцентують свою увагу  на реалізації Державної програми «Освіта України ХХІ ст.», «Комплексної програми пошуку, навчання, виховання обдарованих дітей і молоді України», в  центрі якої – талановита та всебічно розвинена дитина.

Громада надзвичайно пишається своїми розумниками і бажає їм нових перемог та великих досягнень!