Голова сільської ради звітував про виконану роботу у 2019 році. Троща

Дата: 03.03.2020 16:47

Фото без опису   Відбувся звіт голови Вільшанської сільської ради Сергія Мельника у селі Троща.

Розпочали збори з обрання голови, секретаря зборів та лічильної комісії та озвучивши порядок денний звіт розпочався. Нагадуємо, що звітна програма передбачає не лише виступ очільника громади, а й в.о. старост. Так, Тетяна Петрівна Мельник – в.о. старости Трощанського старостинського округу розпочала сьогоднішній звіт. Детально розповівши жителям Трощі про виконану роботу за 2019 рік громади, вона заслухала подяку та деякі пропозиції від присутніх. Не обійшлось і без запитань до керівництва, які гучно обговорювали у залі. Активним глядачем став Олександр Сімашко, який скориставшись нагодою, звернувся до односельців. Його, як і багатьох із присутніх, бентежить екологічний стан села. Тому пан Олександр закликав трощанців до спільної праці на благо рідного краю. Мета – організація людей до прибирання вулиць від сміття.

За звіт в.о. старости с.Трощі присутні проголосували та взяли до відома.

Доповнивши виступ Тетяни Мельник голова громади Сергій Мельник розпочав свою звітну програму. Озвучуючи інформацію, що стосується роботи громади упродовж 2019 року, він оперував цифрами та указував затрачені суми. Присутні заслухавши звіт керівника ОТГ, ставили уточнювальні питання, а також цікавилися планами на майбутнє громади.

Гарною тенденцією спостерігається висока присутність жителів громади на зборах. Сьогодні у Трощі зарєеєструвалося понад сотню слухачів.Фото без опису

Нагадуємо, що  про наступні звіти: у с.Галіївка5 березня об 11:00 год, у с.Бейзимівка6 березня о 13:00 год, у с.Вільшанка7 березня о 14:00 год.