2020 рік – рік математики! Короткий звіт тижня математики у ліцеї

Дата: 04.03.2020 11:40

Напередодні всесвітнього дня математики – 1 березня – у КЗ «Вільшанський ліцей» проведено тиждень математики. Учні початкових класів провели математичні вікторини. Учні 3-Б класу виготовили аплікації з геометричних фігур разом із класним керівником Світланою Євгенівною Виноградовою, учні 5-х класів – малюнки. На дверях усіх кабінетів були прикріплені вислови видатних людей про математику. Учні 7 та 8 класів взяли участь у математичній вікторині  (учитель Лілія Олександрівна Антоненко). Дев’ятикласники взяли участь у пісенному марафоні «Числа в піснях». Ліцеїсти 10 класу ознайомились з технікою оригамі «Незвичайне у звичайному». На святі  «Математична феєрія» (учитель Любов Сергіївна Коцюба) зворушливо читали вірші А.Стецюк, Л.Василенко, М.Мелікова, І.Волик, А.Мельничук та інші. Гуморески  та усмішки Д.Зубко, К.Осичняк, Б.Момот, О.Бовкун.

Математика – цариця усіх наук, та без граматики немає математики. Учні 5-Б класу самостійно знайшли та декламували вірші про математику. Шестикласники підготували повідомлення «Математика в танцях» і виконали гарний танок (учитель  Галина Василівна Залівіна та хореограф Тетяна Геронтіївна Пастернак). Інсценівки «Екзамен» представили  восьмикласники О.Шелест та А.Савчук, «Трикутник і квадрат» виконали семикласники Ю.Коваль та А.Горобець. Учні 9 класу  інсценували «Казку про математику», учні 10 класу – «Пять хлібин». Пісню «Одна калина» виконали учні 9,10 класів. Їх підтримав увесь зал. Найстарші учні представили проект «Математика і спорт». Ведучими свята були А.Кобчик та Я.Каранюк.

Математика – це завжди цікаво та корисно. Математика – це життя, а життя – це математика.