На жаль, живуть серед нас вандали…

Дата: 10.03.2020 11:27

Уперше ми говоримо про тих, хто чинить наругу та зневагу над територією меморіальних об’єктів та на місцях пам’яті наших Героїв.

На території Вільшанської ОТГ вчинено акт вандалізму. У ніч з 8 на 9 березня у селі Бейзимівка неадеквати викопали 17 штук молодих саджанців туй біля сільської братської могили.
  Алея слави облаштована на честь вшанування пам’яті загиблих у роки ВВВ та загиблого воїна-атовця – жителя села Бейзимівка Федора Мельничука. Дуже прикро, що «свої» паплюжать честь та пам’ять тих, кого треба шанувати! Просимо повідомити за вказаними номерами телефону, якщо хтось з вас володієте хоч якоюсь інформацією щодо ганебного вчинку:

067700214; -0975928872; -0678727427;
   Це не перший випадок вандалізму. Улітку минулого року зареєстровано аналогічний випадок у с.Карпівці – опоганено знак вшанування карпівчанами світлої пам'яті загиблих солдатів повоєнного періоду.
  Дуже прикро, що те, про що постійно наголошується як дорослим, так і малим, залишається поза увагою. Простими словами, усі хочуть Європу у своєму рідному краї, але хтось її, коштом місцевого бюджету, створює у своєму подвір’ї.
   На сьогодні правопорушників не знайдено. Проте вчинок наруги над святинею залишиться назавжди на совісті тих зловмисників.Фото без описуФото без описуФото без опису