Увага! Карантин!

Дата: 12.03.2020 09:14

З метою запобігання поширення коронавірусу у Вільшанській громаді, на виконання розпорядження Віталія Бунечка – голови Житомирської ОДА про тимчасове зупинення навчального процесу в дошкільних та загальноосвітніх закладах з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Діти мають залишитись вдома. (Можуть вноситись певні корективи щодо точної кінцевої дати, про що керівництво відділу освіти, молодді та спорту попереджатиме завчасно).

Просимо батьків та вчителів зберігати спокій! На сьогодні відвідуваність у навчальних закладах не є критичною. Жодного випадку цього захворювання типу COVID-19 не зафіксовано. Проте ми маємо провести усі можливі заходи, у тому числі введення карантину, спрямовані на недопущення виникнення та поширення  вірусу.