Проведено семінар із зарубіжної літератури

Дата: 12.03.2020 16:44

Нещодавно на базі Вільшанського ліцею проведено семінар із зарубіжної літератури між учителями громади.

Власним досвідом ділились Тетяна Леонтіївна Білозор  - учитель КЗ «Вільшанський ліцей», Майя В’ячеславівна Бородій – учитель Трощанської ЗОШ та Ніна Василівна Бурківська – учитель Карповецької ЗОШ.

Майстер-клас на тему «Використання  інтерактивних методів  навчання на уроках зарубіжної літератури» демонструвала Тетяна Білозор.  Учителька представила сучасні методи лепбук, пантбук та кроссенс, розповіла про їх появу, надала роботи учнів, виконаних такими методами.  Також продемонструвала власно розроблений тематичний буклет. Разом з колегами виготовляли кроссенс та обговорювали їх.

Майя Бородій представила методи навчання, які використовує у проведенні уроків: опорні схеми, сходинки, гронування, шлейф вражень, кубування, анкети героїв, використання мультимедії, фішбук, метод «5П». Майя В’ячеславівна практикує проведення занять на свіжому повітрі. Наочно продемонструвала метод «5П».

Ніна Бурківська представила свій досвід у проведенні уроків зарубіжної літератури з використанням тестів, як обов’язковий засіб оцінювання. Також практикує складання сенкану, який дає свої результати у засвоєнні навчального матеріалу.Фото без описуФото без опису