Відбувся семінар-практикум з бібліотекарями громади

Дата: 12.03.2020 17:10

12 березня у приміщенні Вільшанської сільської бібліотеки відбувся спільний семінар з завідувачами бібліотек Вільшанської громади.

За задумом провідного спеціаліста культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради Тетяни Кондратюк даного виду семінар має розвіяти стереотипні думки про бібліотеку та налаштувати її працівників на продуктивну працю із використанням сучасних методів, задумів та планів. Бібліотеки громади уже мають певні зміни на сучасний лад. Сьогодні це спостерігається значно більшою кількістю відвідувачів. У ході проведення семінару Тетяна Кондратюк закликала бібліотекарів до проведення низки заходів, цікавих для читацького кола. Вона подала ідеї щодо осучаснення бібліотек та роботи їх працівників. Семінар-практикум складався з двох частин, перша – теоретична, друга – практична, під час якої бібліотекарям було запропоновано створити плакат успіху бібліотеки. Кожен мав нагоду переглянути журнали та газети, зробити вирізки та власноруч створити колаж майбутньої бібліотеки сучасності. Ірина Василівна Кухарук – бібліотекар с.Вільшанська, Людмила Станіславівна Мельничук – с.Карпівці, Людмила Федорівна Костюк – с.Троща, Ніна Павлівна Сергіюк – с.Галіївка  продемонстрували свої бажання, які планують втілити у житті майбутньої сучасної бібліотеки.

На завершення створили відеоролик, який заохотить потенційних читачів до відвідування бібліотеки.Фото без опису