Напередодні Дня землевпорядника привітали колег

Дата: 12.03.2020 17:39

Щорічно у другу суботу березня в Україні святкують день землевпорядника, цьогоріч це – 14 березня.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що  присвячена найдорожчому скарбу країни – її землі. Землевпорядна служба слідкує за тим, щоб земля використовувалась раціонально й ефективно. Зараз в Україні проводиться одна з найважливіших реформ – земельна –, а землевпорядники її прямі виконавці. Саме від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.
Напередодні свята голова Вільшанської ОТГ Сергій Мельник привітав фахівців із Вільшанської, Чуднівської та Краснопільської ОТГ, а також колишніх працівників-землевпорядників із прийдешнім професійним святом.

Шановні колеги!
  Щиро переконаний, що ваша щоденна сумлінна і наполеглива праця сприяє раціональному використанню та охороні нашого багатства – землі.
  Бажаємо вам, шановні фахівці, високих успіхів у роботі, плідної праці на благо спільного багатства, весняного настрою, добра й достатку вам та вашим родинам! Нехай у ваших серцях панує добро, спокій та любов до рідної землі!

колектив Вільшанської сільської ради