Допомогли ближнім

Дата: 17.03.2020 08:23

Відомо, що відповідно до проекту перспективного плану формування територій громад Житомирської області Кілківська сільська рада з населеними пунктами Волосівка, Кілки та Подолянці до складу Вільшанської ОТГ. У зв’язку з цим, жителі села Подолянці звернулись до голови Вільшанської громади про надання допомоги, а саме – грейдерування центральної дороги населеного пункту. Жителі звернулись саме до голови Вільшанської сільської ради, пояснивши це тим, що керівництво Кілківської сільської ради вкотре не може вирішити дане питання.

Сільським головою Вільшанської громади Сергієм Мельником прийнято рішення допомогти подолянцям. Документ звернення жителів с.Подолянці додається. Фото без описуФото без опису