Запалили суху траву? Несіть відповідальність!

Дата: 20.03.2020 17:42

Останніми днями на території Вільшанської громади стали частими випадки підпалення сухої торішньої трави у полях та поблизу водойм.

Наполегливо просимо припинити такі дії, оскільки при сильних пожежах гинуть усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту! Від пожеж страждають комахи, які винищують шкідників у ваших господарствах, а також тварини та птахи, чиї домівки находяться у траві. До того ж, великі трав'яні пожежі можуть спровокувати масовий характер, перекинувшись на людські господарства!
     Такого роду пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу! Також це пряма шкода власному здоров’ю!

Повідомляємо також про те, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи, за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках – кримінальна відповідальність! Фото без описуФото без опису