Вільшанська ОТГ продовжує дезінфекцію вулиць

Дата: 13.04.2020 18:50

На території Вільшанської громади розпочато роботи з дезінфекції об‘єктів дорожньої інфраструктури. Першим стартував Трощанський старостинський округ. За допомогою спеціального транспорту з обприскуючим механізмом проведено дезінфекцію головної вулиці села Трощі спеціальним розчином, який містить хлор (його концентрація не шкідлива для людей та домашніх тварин).
   Дезінфекція проводитиметься по головних вулицях кожного населеного пункту громади, де спостерігається постійний рух транспорту. Здійснюватиметься у супроводі патруля Чуднівського відділення поліції.
   Вченими доведено, що вірус є доволі важким і він не висить у повітрі, а швидко осідає на поверхні. Тому цілком логічно, що вулиці та тротуари є одним із головних осередків поширення вірусу. Саме такою є ціль дезінфекції центральних доріг населених пунктів громади.