Вжиття додаткових протиепідемічних заходів на період поминальних днів у громаді

Дата: 24.04.2020 12:23

Фото без описуУ приміщенні Вільшанської сільської ради проведено засідання позачергової комісії ТЕБ та НС. Метою її проведення стала необхідність вжиття додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню на території Вільшанської громади коронавірусної інфекції. На підставі проведеного засідання головою – Сергієм Мельником – та членами комісії прийнято розпорядження щодо заборони руху транспорту в напрямку сільських кладовищ у період поминальних днів (25 та 26 квітня). Кладовища кожного населеного пункту громади будуть закриті для відвідування громадянами.

Йти чи не йти у ці дні на кладовища попри усі заборони та обмеження – рішення на совісті кожного. Але пам’ятаймо ОДНЕ і ЄДИНЕ: здоров’я ми маємо – ОДНЕ, життя у нас – ЄДИНЕ!