Харчові набори учасникам війни

Дата: 09.05.2020 12:04

День Перемоги — це важливе свято для кожної родини, адже серед нас живуть нащадки воїнів-героїв, які тримають у світлій пам'яті своїх загиблих воїнів. До дня Перемоги голова Вільшанської громади разом із старостами сіл доставили додому по три продуктових набори ветерану ВВВ, жінкам-вдовам, учасникам війни.
    Карантин — не перешкода допомогти тим, кому ми завдячуємо мирним небом над головою! Набори рясніли своїм розмаїттям продуктів. Це різні крупи, борошно, цукор, сіль, олія, згущене молоко, солодощі, молочна продукція тощо.
  Такими багатими харчовими наборами Вільшанська сільська рада завдячує керівнику ТОВ «А.І.К.» Вальтеру Єсаєвичу Чедію, директору ПП ПАФ «Лан» Олександру Валерійовичу Кучерявому, директору ПП «Слободище» Олегу Антоновичу Шевчуку. Вільшанська сільська рада щиро дякує спонсорам за увагу та небайдужість! Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!