15 травня - Міжнародний день сім'ї

Дата: 15.05.2020 15:23

Нехай у кожній родині завжди панує любов, повага, надійність й підтримка. Згадаймо у цей день своїх близьких та рідних, подзвоніть, напишіть, приїдьте до найближчих і порадійте разом за те, який ви маєте скарб!

Сім’я – це місце, де починається життя людини, де формується особистість та її бачення про світ.
  Вільшанська ОТГ – багата громада. Саме у нас проживає 60 багатодітних сімей, одна прийомна та 11 сімей опікунів й піклувальників. Щиро вітаємо як великі, так і малі родини зі святом! Поважайте один одного, піклуйтеся один про одного, даруйте один одному тепло та безмежну любов і пам'ятайте, що сім’я кожного – це найрідніше та найсвітліше місце на землі. Усім добра, миру та безмежного здоров’я!