Відбулись збори з жителями Вільшанки

Дата: 19.05.2020 14:41

Сьогодні від самого ранку голова ОТГ працював з громадою с. Вільшанка. У жителів вулиць Заводська та Молодіжна виникли спірні питання, що стосуються пасовиська, яке знаходиться у кінці вулиці. Жителі, які мають у господарстві худобу, зіткнулися з проблемою її випасання. У ході розмови та дискусій Сергій Мельник, депутат с.Вільшанка Василь Підкуйко та жителі вулиці Заводська дійшли висновку про оформлення території як громадського пасовиська.  Також обговорювали проблему сміттєзвалища та облаштування свердловини по вулиці Заводська.
   Дуже приємно, що є живе спілкування між керівництвом громади та її жителями. Саме так мають вирішуватись «болючі» питання на рівні ОТГ. У цьому велика заслуга як керманича громади, так і активності небайдужих жителів.