Продовжуємо поточний ремонт доріг

Дата: 25.05.2020 16:21

Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої ОТГ. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які роками потребують ремонту та догляду. Вільшанська сільська рада розпочала відновлення найбільш складних доріг у всіх населених пунктах громади. Наразі працюємо у Бейзимівці, Трощі та Вільшанці. У Бейзимівці розпочато поточний ремонт доріг по вулицях Польовій та Береговій. Тут дороги мали ґрунтове покриття. Жителям було важко дістатись до центру села у дощову погоду, постійно болото. У суху погоду також проблемно їхати автомобілем, оскільки дорога мала великі ями. Уже декілька днів поспіль тут працює техніка. Перший крок – висипано дорогу щебеневою сумішшю й висівом та розрівняно грейдером, другий – висипано асфальт, розрівняно грейдером та викатано шляхобудівною технікою. У Трощі по вулиці Польовій також ремонтні роботи тривають поетапно. У Вільшанці по вулицях Молодіжній, Заводській, Зарічній, Павла Шпити проводиться ямковий ремонт.
  Далі техніка працюватиме у Галіївці та у Карпівцях.