Створюємо відпочинкову зону у Бейзимівці

Дата: 26.05.2020 11:17

Наближається літо і Вільшанська сільська рада продовжує впорядковувати територію нашої великої ОТГ. Цьогоріч облаштовуватимемо відпочинкові зони. У кожному населеному пункті обрано зручні місця для їх облаштування. Це території на березі річки чи ставка, які раніше були у занедбаному стані. Тепер на їх місці впорядковуватимемо зони для пікніка, де встановимо альтанку та лавочки, повноцінний пляж, а також облагородимо території зеленим насадженням. Наразі розпочали роботи у Бейзимівці у місцині, як жителі села її називають, «Біля Рудзея». Тут працює автогрейдер, який розрівнює територію. Уже завезено пісок.

Вільшанська сільська рада закликає долучитися небайдужих жителів Бейзимівки до спільної роботи. Зробимо нашу громаду кращою разом!