Доріжка до бейзимівської «Кринички» готова!

Дата: 28.05.2020 17:24

Виконавши поетапно роботу з облаштування доріжки, сьогодні дійшли фіналу. З чого все починалось?Фото без опису
  Спочатку висипали пісок на місце доріжки, чим жителі села були обурені, мовляючи, що це нічим не краще за ґрунтову та у дощову погоду болотяну стежку, яка була до того.
  Потім пісок розрівняно грейдером. Далі висипано доріжку біло-щебеневим покриттям та викатано шляхобудівною технікою. Тепер підхід до «Кринички» рівний та зручний. І головне, що турбувало місцевих: під’їзду автомобілем до джерела немає, лише пішохідна доріжка. Дякуємо усім, хто долучався з допомогою!

Закликаємо жителів села Бейзимівка та усіх відвідувачів джерела долучитись до прикрашення доріжки зеленими насадженнями: іриси (півники), чорнобривці, петунії та інші квіти, які кожен з Вас має у своєму господарстві висадити уздовж доріжки. «Криничка» – місце загального користування, тому створимо затишний ландшафт разом!