21 червня - День медичного працівника. Вітаємо!

Дата: 19.06.2020 14:25

День медика – це, першою чергою, повага та визнання важливої ролі медиків у житті кожного із нас.
  Щорічно День медичного працівника відзначають у третю неділю червня. Цьогоріч – це 21 червня.
  Важливо дякувати медикам не тільки у день професійного свята, а й щодня. Адже їх робота має характер ризику, це завжди уважність та велика відповідальність, адже саме медичні працівники не мають права на помилку у своїй роботі.
На передодні професійного Дня медичного працівника очільник ОТГ привітав особисто колектив Карповецької амбулаторії та передав гуманітарну допомогу.
  Шановні наші медичні працівники! Ті, хто з дня у день одягає білі халати та береже здоров’я інших, ті, хто присвятив своє життя медицині – ветерани медичної галузі!   За щоденну виснажливу працю, за професійність та високу моральність та лікарську честь, за доброту та увагу до людей – низький вам уклін! Сердечно бажаємо кожному із вас здоров’я, щастя, добра, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, поважають колеги, підтримують рідні, надихають нові справи, зігріває родинне тепло. Зі святом!