4 липня в Україні відзначають п’яту річницю Національної поліції

Дата: 03.07.2020 15:53

Фото без опису3 липня, напередодні професійного свята, голова Вільшанської громади Сергій Мельник привітав колектив Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області та вручив подяки кращим правоохоронцям за сумлінну й ефективну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у забезпечення правопорядку і протидію злочинності. Окрім щирих слів вітання Сергій Аркадійович подарував Чуднівському відділенню поліції персональний комп’ютер, 10 офісних столів, два комп'ютерних стола та кондиціонер.
  Колектив Вільшанської сільської ради щиро вітає правоохоронців з професійним святом! У цей святковий день ушануємо всіх, хто тісно й свідомо пов’язаний із професією поліцейського, хто стоїть на варті законності, сумлінно виконує службові обов’язки, самовіддано працює, виявляючи справжній патріотизм. Бажаємо кожному міцного здоров’я, вдалої служби, успіхів у всіх задумах і починаннях, людської вдячності, виваженості та злагодженості в роботі, легкості у виконанні завдань, мужності, відсутності ризику, порозуміння з колегами й рідними. Хай щастить вам у всьому!