Перевірили сім'ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 07.07.2020 19:11

7 липня начальник відділу соціального захисту та у справах дітей Мирослава Скоржепа та фахівець із соціальної роботи Анастасія Канавська провели профілактичний рейд у селах Троща та Карпівці.
  Під час рейду здійснено перевірку умов проживання та стану виконання батьківських обов'язків у сім'ях з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами перевірок складено акти. З батьками проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків, недопущення зловживання алкогольними напоями, наведення ладу у житлових будинках.
   Батькам та дітям наголошено на дотриманні обмежень, встановлених керівництвом держави на період карантину, обов'язковому використанні засобів індивідуального захисту, а також проведено превентивні бесіди щодо дотримання правил безпеки дітей під час канікул, зокрема на водоймах.