Відбулась зустріч з головою Житомирської ОДА у Чуднові

Дата: 08.07.2020 14:13

Сьогодні відбулась регіональна зустріч Віталія Бунечка спільно із силовиками у м.Чуднів. Мета візиту голови ОДА – зустріч з активною громадою не лише Чуднова, а й з громадськістю Любарського та Романівського районів, щоб особисто почути, що турбує людей. Говорили про роботу правоохоронців та пов’язаних проблем, які потребують вирішення на обласному та державному рівнях.

Керівники громад Чуднівського та представники інших районів мали запитання, на які давали відповіді та пояснення начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник, прокурор Житомирської області Олег Василів, начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області Сергій Лисак та народний депутат України Сергій Кузьміних.

Зокрема, Сергій Мельник – голова Вільшанської сільської ради Вільшанської ОТГ також мав ряд проблемних питань, які обговорив з Віталієм Бунечком. Фото без описуФото без опису