Проведено засідання виконкому

Дата: 15.07.2020 15:27

15 липня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

Загалом, під час засідання було розглянуто 5 питань порядку денного: 1) про роботу соціальних робітників  по обслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних  громадян похилого віку; 2) про присвоєння поштової адреси господарській будівлі  (піднавіс) у с.Бейзимівка; 3) про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради від 18.09.2019 року №59 «Про створення комісії з питань формування  пропозицій щодо  спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення»; 4) про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт; 5) про хід виконання заходів з благоустрою населених пунктів громади.

Кожне питання детально обговорено, члени виконкому прийняли відповідні рішення.