Відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми

Дата: 21.07.2020 16:24

Фото без описуУ приміщенні Вільшанської сільської ради сьогодні, 21 липня, відбувся тренінг у рамках проекту «Зміцнення потенціалу  ОТГ Житомирщини  у сфері протидії торгівлі людьми» на тему «Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми».

Тренером-експертом з протидії торгівлі людьми  громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Марією Климчук роз’яснено питання на відповідну тему.

Учасниками тренінгу стали представники відділу освіти, культури, молоді та спорту, відділу соціального захисту та у справах дітей та інші. Завдяки використанню у програмі сучасних медіатехнологій, роздаткового матеріалу,  інтерактивних методів та доступності викладу інформації експерта, присутні детально ознайомились з проблемою протидії торгівлі людьми в Україні, основними положеннями Закону України “Про протидію торгівлі людьми», розглянуто питання надання необхідної допомоги та консультацій постраждалим особам, а також вивчено методи убереження себе від так званого рабства.

Нагадуємо, що 30 липня світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Будьмо обачними при плануванні поїздки за кордон у пошуках роботи, відпочинку, подорожей.