Відбувся семінар з питань надання адміністративних послуг соціального характеру

Дата: 28.07.2020 17:37

Фото без опису  28 липня у приміщенні Чуднівської міської ради відбувся семінар з  представниками департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації провели семінар з відповідальними особами сусідніх ОТГ та управління соціального захисту населення Чуднівської райдержадміністрації.

Семінар мав навчальний характер, під час якого розглядалися питання організації надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям об’єднаних територіальних громад із застосуванням електронного документообігу через підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», запровадження соціальних послуг денного догляду, підтриманого проживання і соціального обслуговування непрацездатних громадян та соціального таксі.

У заході взяли участь начальник відділу соціального захисту та у справах дітей Мирослава Скоржепа та провідний спеціаліст відділу Мирослава Микитюк.