Відбулась нарада з директорами шкіл
Сьогодні, 30 липня, у Вільшанській сільській раді відбулась нарада за участю директорів закладів загальної середньої освіти громади, фахівців фінансово-бухгалтерського відділу та відділу освіти, молоді та спорту. Нараду проводив сільський голова Сергій Мельник.
Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо підготовки шкіл до нового 2020/2021 навчального року та опалювального сезону, про роботу в умовах карантину, про виконання протипожежних заходів.
З метою покращення організації харчування учнів прийнято рішення щодо закупівлі електричної кухонної плити та посуду. У рамках реалізації програми Нової української школи для створення сприятливих умов організації освітнього процесу обговорено питання щодо закупівлі для початкових класів шкільних меблів та комп’ютерного обладнання.