Одинадцятикласники Вільшанського ліцею відсвяткували випускний вечір

Дата: 02.08.2020 11:56

Карантин ввів значні корективи у життя кожного, тому випускний бал цьогоріч був особливий, нестандартний, але не менш емоційний.  Красуні та юнаки одинадцять років, як по східцях, крокували з одного класу в інший. І сьогодні – омріяна мить – вручення документів про здобуття  повної загальної середньої освіти.

З вітальним словом виступив голова Вільшанської сільської ради Сергій Мельник, який щиро привітав випускників. Сергій Аркадійович у своєму виступі не оминув увагою сім`ю Білозорів – Тетяну Леонтіївну та Олександра Володимировича, які, у свій час, не залишились байдужими і стали рідними для прийомного сина Владислава  і з любов`ю та турботою виховали, а сьогодні розділяють разом з ним радісну мить випускного вечора.  Керівництво Вільшанської сільської ради не забуває про дітей, які потребують підтримки, тому у святковий день Сергій Мельник подякував батькам Владислава за небайдужість, чуйність та мудрість, а випускнику вручив подарунок – так званий студентський набір.

Тож вітаємо випускників зі святом! Бажаємо кожному випускнику успіхів та світлої дороги у доросле життя! Вітаємо Анастасію Кобчик, яка отримала свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою!