Відбулась нарада з директорами закладів дошкільної освіти

Дата: 05.08.2020 14:50

У Вільшанській сільській раді відбулась нарада за участю директорів закладів дошкільної освіти громади. Нараду проводили сільський голова Сергій Мельник та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій. Також присутніми були батьки вихованців Вільшанського ЗДО «Пізнайко».

Під час наради обговорювалось питання про відновлення роботи дитячих садочків громади після «карантинної» паузи. За результатами наради Сергій Аркадійович дав доручення щодо поглиблення криниці для належного водопостачання Вільшанського ЗДО «Пізнайко», забезпечення всіх закладів дошкільної освіти продуктами харчування, індивідуальними засобами захисту, засобами дезинфекції та особистої гігієни, безконтактними термометрами. Крім цього, у заклади дошкільної освіти буде закуплено новий посуд (миски, тарілки, чашки, ложки та вилки).

Відвідування дітьми дитячих садочків заплановано відновити з 20 серпня цього року.