Відпочинкова зона у Бейзимівці готова!

Дата: 07.08.2020 09:16

У с.Бейзимівка завершено роботи з облаштування відпочинкової зони на березі річки (місцеві називають «Біля Рудзея»).

Попередньо тут підготовлено територію: завезено пісок та розрівняно автогрейдером, впорядковано пляж та зону для пікніка. Встановлено три дерев’яні альтанки для комфортного відпочинку місцевих, які змайстровано власноруч старостою села Олександром Гаврилюком, працівником старостинського округу – Володимиром Корнійчуком та небайдужим односельцем – Михайлом Бондаром. Використаний деревний матеріал – це сухі ялини у кількості 22 штуки, які зрізано на території Бейзимівського сільського клубу (тепер на місці висаджено алею туй). Така робота не є затратною для бюджету Вільшанської сільської ради, оскільки виконана власними силами. Матеріал використаний не лише на альтанки для відпочинкової зони, а  й для перекриття даху сільського клубу (ремонтні роботи проведено торік), кладку до колишнього ФАПу.

Металеве накриття для  альтанок придбано місцевим підприємцем Іваном Пивоваром.

Також відпочинкову зону доповнено мангалом та планується встановити кабінку для переодягання.

Керівництво Вільшанської сільської ради та Бейзимівського старостинського округу щиро дякують кожному, хто долучився до роботи матеріально та фізично!