Вчинок вартий розповіді

Дата: 10.08.2020 13:05

Вільшанській ОТГ подаровано меблі та комп’ютерну техніку.

Спілкування та комунікабельність – одна з важливих складових у роботі сільського голови. Завдяки умінню  відкрито та щиро спілкуватися можна знайти гарних колег, помічників,  щирих товаришів, вірних та надійних друзів. Голова Вільшанської сільської ради Сергій Мельник у своєму оточені має саме таких, з якими знайомий не один рік.  Дуже приємно, що такі люди також дорожать знайомством та дружбою і сьогодні підтверджують це гарним благодійним вчинком. Вихідці із Карповець не забувають своєї малої Батьківщини та на знак поваги до рідного села та до всієї утвореної об’єднаної громади подарували необхідні меблі та техніку, а саме:

• столи (3 види) – 98 шт.;
  • шафи (різного призначення) – 24 шт.;
  • стільці (3 види)  – 87 шт.;
  • кафедри – 12 шт.;
  • сейфи – 3 шт.;
  • тумби – 2 шт.;
  • полиці – 2 шт.;
  • канцелярські набори;
  • прапори державні з підставками – 2 шт.;
  • вішалка металева – 1 шт.;
  • кушетка медична – 1 шт.;
  • техніка (комп’ютери, принтери, екран та проектор, кондиціонери, кулер)  – 14 шт.;
  • вогнегасники – 3 шт.;
  • вазони та підставки під вазони.

Подаровані речі розподілено між навчальними закладами та сільськими бібліотеками. При розподілі керівництво спиралось на потреби кожного закладу.

Адміністративному центру (Вільшанська сільська рада) виділено шафи у кількості 17 штук, 46 стільців, десять одиниць техніки, 17 столів, дві тумби,  кафедра, канцелярія, вазони.

Між закладами освіти громади розподілено (за потреби) 73 столи, 26 стільців, 6 шаф, одну тумбу, 4 полиці, три одиниці техніки, 4 кафедри, медичну кушетку.

Будинки культури та бібліотеки отримали (за потреби)  три полиці, одну тумбу, дві кафедри, 10 стільців, 8 столів, шафу.

Керівництво Вільшанської сільської ради в особі Сергія Мельника, колективу Вільшанської сільської ради, дирекції навчальних закладів та будинків культури вельми вдячні сім’ї благодійників із с.Карпівці за надану щедру допомогу. Щиро зичимо вам світлої життєвої ниви, міцного здоров’я, поваги від навколишніх, адже ви, як ніхто, заслуговуєте на неї. Нехай добрі справи повертаються вам благодаттю та сторицею! Низький вам уклін та велика шана! Щиро вдячні вам!

Також дякуємо Михайлу Шовтюку та Олександру Петрику за допомогу у перевезенні меблів!