Закуплено новий посуд у заклади освіти Вільшанської ОТГ

Дата: 17.08.2020 16:46

До початку нового навчального року у рамках програми «Дітям Вільшанської громади – безпечне та якісне харчування» закуплено новий посуд для харчування у  заклади освіти Вільшанської ОТГ, а саме підставні та глибокі тарілки, чашки, виделки та ложки.

Загалом для закладів загальної середньої освіти громади закуплено по 300 шт. підставних та глибоких тарілок, 280 шт. чашок, по 132 шт. виделок та ложок.  Для чотирьох дитячих садочків громади –  по 120 шт. підставних тарілок, глибоких тарілок та чашок,  виделок – 72 шт., ложок – 60 шт. загалом. У цілому закуплено посуду на суму майже 31 500 гривень коштом Вільшанської сільської ради.

Керівництво Вільшанської ОТГ дбає про заклади освіти та їх учнів й вихованців. Посуд розділять за потребою між ліцеєм, школами та дитячими садочками.