Подарунки - дітям

Дата: 18.08.2020 11:44

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року № 143-р «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби» Житомирській облдержадміністрації передані іграшки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою, піклуванням; дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання. Вільшанська сільська рада отримала від обласної державної адміністрації 27 дитячих іграшок, які були вручені дев’ятьом дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, молодшого шкільного віку, які виховуються в сім’ях опікунів на території громади.