Вільшанський ліцей частково переходить на дистанційне навчання

Дата: 08.09.2020 16:23

Сьогодні проведено позачергове засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на порядку денному питання  про заходи з недопущення поширення коронавірусної інфекції  на території с.Вільшанка та Вільшанської ОТГ зокрема.

У зв’язку з тим, що у двох працівників КЗ «Вільшанський ліцей» лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, комісією прийнято рішення з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорень, заборонити  перебування у громадських місцях, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту, проведення масових заходів на території Вільшанської ОТГ, рекомендувати директору КЗ «Вільшанський ліцей» організувати дистанційну форму навчання для учнів 5-10 класів з 09 по 20 вересня 2020 року, а також провести внутрішню дезінфекцію приміщення ліцею.